درباره کرال کالا

در نظر داریم همواره مناسب ترین گزینه جهت خرید شما بر مبنای شهر و  هزینه به شما پیشنهاد دهیم.

اما آنچه برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است فروش با پایین ترین قیمت ممکن می باشد.

در این راستا توجه شما را به نکات زیر قبل از خرید جلب می نماییم:

  1. قیمت های مندرج در سایت قیمت لیست شرکت های مادر می باشد.
  2. تخفیفات ارائه شده متاثر از نوسانات قیمتی و موجودی کالا می باشد ، چرا که شرکت کرال کالا  با تامین اقلام در تیراژ بالا قادر به ارائه قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه خواهد بود.
  3. قبل از خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از موجودی به روز و درصد تخفیف روزانه بهره مند شوید،کارشناسان شرکت کرال کالا بجز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 20 شب پاسخگوی شما هستند.
  4. تحویل کالا در تهران در همان روز و در بقیه شهر ها با توجه به عملکرد باربری آن شهر 24 تا 48 ساعت تخمین زده می شود.

از آنجا که کرال کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری مینماید ، مشتریان این شرکت می توانند مطمئن باشند که کالاهای معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را خریداری و دریافت می نمایند.

گارانتی محصولات

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا  را نیز ارائه کنند ، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها ، گارانتی معتبر محسوب میشود.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دارای گارانتی های معتبر می باشند از این رو است که اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت خود را تضمین می‌کند.

در سایت مرجع و فروشگاهی کرال کالا ، قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای شما کاربران و مشتریان عزیز ارائه گردیده است

کامنت بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *